Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Soutěž o deskovou hru Písmenko k písmenku

Po kratší pauze se konečně vracíme zpět s oblíbenou soutěží. Tentokrát budeme soutěžit o dětskou písmenkovou hru Písmenko k písmenku. Hra je plná veselých obrázků a naučí děti správnému pravopisu i přiřazování obrázků k textu.

V zákadním balení existují dvě varianty hry pro menší a větší děti, my v naší recenzi Písmenko k písmenku přidáváme ještě několik dalších možností, jak hru hrát.

Hru do soutěže věnovala firma Pexi.

1) Hra Písmenko k písmenku patří do naučné řady
a) Pexíček doporučuje
b) Písmenka s dětmi
c) Sova Moudrá hlava doporučuje
d) do žádné řady

2) Kolik najdete v balení barevných obrázků?
a) 15
b) 35
c) 25
d) 40

3) Hra Písmenko v písmenku získala v naší recenzi hodnocení
a) 69
b) 96
c) 66
d) 76

4) Od kolika let je hra Písmenko k písmenku doporučena výrobcem?
a) 4
b) 5
c) 6
d) 7

Než začnete soutěžit, přečtěte si závazná pravidla soutěže.

Svoje odpovědi posílejte na adresu soutez@deskovehry.com do čtvrtka 2. června 2011 do 23:59. Ze všech správných odpovědí vylosujeme vítěze. Do předmětu e-mailu uveďte heslo Písmenko. Všem účastníkům přejeme hodně štěstí.

POZOR!!
Chcete být o našich pravidelných soutěžích informováni e-mailem? Napište nám to do soutěžního e-mailu a my Vás zařadíme do našeho mailingu, který budeme posílat při publikování každé soutěže s informacemi o cenách!

Stačí napsat do mailu pouze „Souhlasím se zasíláním informací o dalších soutěžích“ a od příští soutěže od nás vždy obdržíte zprávu o nové ceně, kterou můžete získat.

Soutěž o deskovou hru Písmenko k písmenku
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Mimikri – hra na schovávanou