Národní edice Monopolů má otevřenou náruč! Nezapomeňte hlasovat pro své město!

Už jen pár dnů zbývá do konce hlasování o výběr měst, která obklopí herní plán naší české národní edice Monopolů, takže je nejvyšší čas připojit i své hlasy k již tak velkému zájmu. V nabídce jsou všechna okresní města, takže je opravdu z čeho vybírat.

Hlasovat můžete každý den, takže můžete své město pošťouchnout výš i o několik příček a pokud budete mít zájem, tak v době průběhu ankety získáte při zakoupení Monopolů Standard jako bonus Monopoly Deal zdarma. Tuto nabídku najdete u vybraných prodejců, jejichž seznam najdete na http://www.hrajmonopoly.cz pod záložkou Partneři.

V současné době v hlasování vede Plzeň (úctyhodných 14 %), s odstupem za ní jsou pak České Budějovice a Tachov (6 %), Hradec Králové a Pardubice (5 %). Praha je devátá, Brno na poslední 22. postupové pozici. Mezi finalisty najdeme i Jihlavu, Šumperk nebo Vsetín.

Celé hlasování doprovází také podrobný seznam měst a jejich zajímavostí, kterými se pyšní. Vše toto a ještě mnohem víc najdete na oficiálních stránkách ankety http://www.hrajmonopoly.cz.

Národní edice Monopolů má otevřenou náruč! Nezapomeňte hlasovat pro své město!
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Drako – za humny je drak