Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Národní Monopoly jsou tu! Nominujte na jeho mapu svoje město!

Jedna z nejpopulárnějších her laické veřejnosti se chystá na český trh letos zaútočit po Monopolech s přídavkem Revolution s další novinkou. Tentokrát se ovšem jedná o kompletně českou edici připravenou speciálně pro naši malou zemi.

Co to znamená? Že celý hrací plán bude sestaven z nejrůznějších českých měst, která si budete pak moci ve hře zakoupit a vydělávat na jejich vlastnictví.

Ovšem mnohem důležitější informací je, že o městech, která se objeví na hracím plánu může hlasovat veřejnost! Na stránkách http://www.hrajmonopoly.cz naleznete formulář, ve kterém je v nabídce celkem 69 měst z celé České republiky. Každý z účastníků hlasování může přidělit celkem pět hlasů svým favoritům každý den. A vybírejte pečlivě, protože do finální verze se dostane pouze 22 nejpopulárnějších měst, která utvoří skupinky na hracím plánu.

Na stránkách najdete vždy aktuální pořadí s počtem hlasů v procentech, podle kterých se města rozdělí do skupin (ty s nejvíce procenty budou na hracím plánu nejdražší až k nejlevnějším nejméně populárním), ale také seznam dosud vydaných produktů se značkou Monopoly. O každém z měst, která jsou na výběr, se můžete na mapě České republiky dočíst také krátkou informaci se zajímavostmi a důvody, proč hlasovat právě pro něj. Na dva z nich jste si u nás mohli již také přečíst recenze – jsou to klasické Monopoly, jejichž variací bude tato národní edice, ale také neotřelé a zábavné Monopoly Deal.

Zajímavostí je, že v době, kdy tento článek vznikal, se města s největším počtem obyvatel pohybují spíše ve spodních místech tabulky: Ostrava šestá, Praha devátá, Brno dokonce devatenácté! Hlasování pak vede suverénně Plzeň a za ní jsou v závěsu České Budějovice.

Hlasování začalo již před dvěma týdny a bude končit 11. března 2011, takže je nejvyšší čas, abyste i vy přispěli svým názorem.

Národní Monopoly jsou tu! Nominujte na jeho mapu svoje město!
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Kimono – šaty pro speciální den