Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Novinka: Co nového u firmy Cranio Creations

Firma bude mít v Essenu stánek v hale 1 – číslo – A118. Co nového představí?

Dungeon bazar

V mnoha starých legendách se hovoří hrdinech, kteří svými kouzelnými meči zabíjejí draky, zachraňují princezny a vybírají jejich poklady. Kde ale takové zbraně berou?

A právě v této hře se stanete mazaným a lakomým obchodníkem, který se snaží s takovým vybavením pro hrdiny a hlavně s uloupenými poklady obchodovat. A zbohatnout. A Váš cíl není malý, chcete se stát nejbohatším obchodníkem v okolí.

Dungeon bazar

Dungeon bazar je strategická hra se spoustou interakce mezi hráči, pro 3-6 hráčů od cca 8 let. Herní doba okolo 1 hodiny.
Cena hry 34,95 €.

Soqquadro

Snili jste o tom, jak po světě hledáte skryté poklady na exotických a tajemných místech? Ve hře Soqquadro zjistíte, že nemusíte cestovat tisíc kilometrů, projít džungle, pouště, hory a čelí všemožnému nebezpečím, ale že poklady, které hledáte, jsou všude kolem Vás!

Soqquadro je bláznivá hledací hra, která se nehraje jen u stolu, ale rozšíříte ji na celý váš dům či byt.

Soqquadro

Soqquadro je rychlá a veselá hra pro 2-6 hráčů od cca 6 let. Herní doba okolo 20 minut.
Cena hry 16,95 €.

Tuttocrepax vol.1 Valentina

Hra, kterou vytvořil a ilustroval komiksový kreslíř a ilustrátor Guido Crepax. Guido vytvářel hry pro svou rodinu a nyní se první z nich dostane k široké hráčské veřejnosti. Jde o hru s jeho známou postavou Valentinou. Guidovy nádherné černobíle kresby jsou navíc barevně kolorované. Hra je první z řady a bude pokračovat.

Hra vysokou má uměleckou a estetickou hodnotu, je rychlá, vzrušující, se snadným pravidly. Pro vítězství budete muset být rychlí, uplatnit svou paměť i postřeh.

Tuttocrepax vol.1 Valentina

Valentina je rychlá hra pro 2-6 hráčů od cca 12 let. Herní doba okolo 15-30 minut.
Cena hry 19,95 €.

Bim bum bam

Už Vás nebaví, že nejste v žádné hře první hráčem, protože jste nejstarší nebo jste nikdy nebyli na ostrově v Karibiku? A nemůžete čekat 3 hodiny, než si všichni postaví domečky, vypěstují mrkev, abyste mohli začít novou hru? Pak máme pro Vás právě tuto novinku. Konečně je tady zábavný a rychlý způsob jak definovat prvního hráče.

Bim bum bam

Bim bum bam je rychlá karetní hra, která vám kdykoliv pomůže určit prvního hráče. Určená je pro jakýkoliv potřebný počet od 2 hráčů výše od cca 8 let. Hra trvá minutu.
Cena hry 7,95 €.

Stránky s novinkami firmy.
Stránky firmy.

Novinka: Co nového u firmy Cranio Creations
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Rory’s Story Cubes – pokračování s trochou fantazie!