Novinka: Co chystá BlackFire

Letos se můžeme od firmy Blackfire těšit na mnoho zajímavých počinů. O hře Loony Quest jsem psal v minulých novinkách. Tím to ale teprve začalo.

Na co se tedy můžeme těšit?

Jungle Speed Safari

Další hra z rodiny Jungle Speed. Vychází ze stejných principů jako Jungle Speed, ale rozvíjí je. Namísto 1 totemu jich máte ve hře hned 5 a vždy podle obrázku musíte chytit ten správný.

Hru jsme již ve spolupráci s firmou Blackfire recenzovali: Jungle Speed Safari – recenze

Jungle Speed Safari

Descent: Labyrinth of Ruin

A je tady velké rozšíření ke hře Descent 2.edice. Přináší vám nová pravidla, nové hrdiny i příběhy, nové mapy a samozřejmě hromadu karet a žetonů. Připravte se na další porci dobrodružství.

Descent: Labyrinth of Ruin

Elder Sign: Gates of Arkham

A další rozšíření, které přináší nové výzvy, tentokrát do kooperativní kostkové hry Temné znamení, zasazené do podivuhodného světa H.P. Lovecrafta. Hra přináší nové vyšetřovatele, prastaré, události a další karty.

Elder Sign: Gates of Arkham

Hospital Rush

(pravděpodobně vyjde pod názvem Bláznivá nemocnice). Ve hře se stáváte stážistou v nemocnici a snažíte se získat co nejrychleji 10 bodů prestiže. Hra je založená na mechanice zvané worker-placement, která nepotřebuje složitá pravidla a v kombinaci s atraktivním tématem může uspět.

Hospital Rush

A teď pecka: Game of Thrones LCG 2nd edition

Hra vyjde zároveň s celosvětovým releasem a včetně lokalizovaných turnajových kitů, promo karet a prostě všeho kolem. A Game of Thrones LCG je karetní hra ze světa George R. R. Martina. Koncept LCG hry se vyvinul z původní hry sběratelské a spočívá v tom, že každý měsíc do hry přibývá tzv. chapter pack, který ji rozšiřuje o další karty, které jsou ve všech balíčcích stejné a známé.

Game of Thrones LCG

Na odvozenou hru A Game of Thrones Card Game jsme přinesli recenzi minulý týden:
A Game of Thrones Card Game – recenze

A na závěr pro fanoušky Star Wars: s lokalizaci hry Imperial Assault zatím BlackFire nepočítá.

Novinka: Co chystá BlackFire
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Symbols – sjednoťte své vize