Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Masmorra: Dungeons of Arcadia na Kickstarteru!

Na Kickstarteru se objevila další hra ze stáje Cool Mini Or Not. Jak všichni víme, tohle nakladatelství je proslulé zejména perfektně zpracovanými figurkami, ale také hrami, které se těší poměrně velké popularitě v hráčské komunitě.

Na Kickstarter přichází s hrou ze světa Arcadia Quest, jež vypadá podobně, hlavně po grafické stránce, ale dle dostupných informací se jedná o úplně odlišnou záležitost. 2 – 5 hráčů se stávají hrdiny, kteří spolu soupeří, prozkoumávají podzemí, bojují s monstry, vyhýbají se pastem, získávají zlato a snaží se dosáhnout jako první nejvyšší úrovně.625c6461a39005ae4ffc48d7b943c0e3_original

Hra využívá zajímavý mechanismus, kdy jsou nestvůry reprezentovány kostkami. Každá strana kostky má na sobě nakreslené jiné monstrum a jeho statistky. Při objevování hrací plochy hráči mohou narazit právě na tyto příšery, v té chvíli si hodí kostkou a zjistí s jakým monstrem se mohou utkat.

Masmorra jako taková funguje pomocí kostek, každý hráč si před svým tahem hodí šesti kostkami a zpřístupní si akce. Můžete se pohnout, zaútočit na nestvůru, bránit se, pomocí elixíru se vyléčit či za použitím magie změnit nepříznivé výsledky.

K dispozici je pět hrdinů, každý z nich má jedinečné schopnosti, které při partii může využit. Současně hráči v průběhu hry hrdinům odemykají zvláštní schopnosti. Pokaždé, když dosáhnete určité úrovně, odemkne se možnost, vybrat si další schopnost, kterou svoji postavu vylepšíte.

43190a76c88f9eaf3093855d6879021f_original

Hra vás nejprve uchvátí úžasnou grafikou, kterou znáte právě z Arcadia Quest. Dále vás potěší perfektně zpracovanými figurkami jednotlivých hrdinů a velkým lákadlem je jistě tolik oblíbené objevování podzemí. Kolik však tahle sranda stojí? Kickstarter nabízí pouze investici $ 65, jelikož ta o $ 5 levnější varianta už není dostupná. Za poštovné zaplatíte něco mezi $ 15 – $ 30.

Hra by se měla na vašem stole objevit nejpozději v listopadu tohoto roku.

Projekt končí: 9. března 2016

Odkaz na Kickstarter: https://www.kickstarter.com/projects/coolminiornot/masmorra-dungeons-of-arcadia

Prozkoumávejte dál
Přehled rychlých zpráv za srpen 2015