Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Máte rádi Zooloretto? Objednejte si Spielbox 7/2010!

Anglická verze šestého dílu časopisu Spielbox teprve před několika dny opustila tiskárnu a redakce již připravuje své čtenáře na číslo další. V něm se kromě tradiční dávky zajímavých článků (včetně dlouhatánského reportu z letošní výstavy deskových her v Essenu) můžete těšit především na rozšíření další oblíbené deskové hry.

Jak vám již prozradil titulek této zprávy, jedná se o hru Zooloretto, ve které se stanete správcem zoologické zahrady, který musí správně rozmisťovat nové exempláře do výběhů.

Zooloretto má na kontě již hromadu prodejních rozšíření. Jako největší musíme jmenovat samostatnou hru Aquaretto, kterou lze se Zoolorettem úspěšně zkombinovat. Menší rozšíření zahrnují obvykle sadu kartiček jednotlivých nových zvířat, které hře zvyšují znovuhratelnost. Na svět se vyklubaly i speciální cestovní a také opačná maxi edice této hry.

Všem předplatitelům i zájemcům, kteří si na oficiálních stránkách http://www.spielbox-shop.de/ objednají sedmé číslo letošního ročníku časopisu Spielbox získají exkluzivní rozšíření s názvem Vánoční stromeček. O rozšíření zatím nejsou dostupné další zprávy, ale podle obrázku uveřejněného na oficiálních stránkách se bude jednat pravděpodobně o novou rozšiřující kartičku, kterou si správci zoologické zahrady budou moci zakoupit (a za kterou budou asi na konci hry patřičně obodovaní).

Neméně zajímavé však budou také recenze na hit letošního Essenu Asaru, ale také na karetní Thunderstone, který se snaží následovat úspěch oblíbeného Dominionu. Vydání hry Thunderstone v češtině u nás připravuje na jaro příštího roku firma Mindok.

Máte rádi Zooloretto? Objednejte si Spielbox 7/2010!
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Delfín Nino a jeho tulení kamarádi