Nový katalog recenzí na DeskoveHry.com

U příležitosti vydání dvousté recenze na serveru DeskoveHry.com jsme konečně sebrali dostatek energie a času k nahrazení našeho starého nepřehledného katalogu recenzí. Obyčejný textový seznam nahradil snad zajímavější obleček z obrázků z jednotlivých her.

Využijte možnosti filtrovat podle přednastavených kategorií, hledat v názvu, autorech i distributorech a podívat se na seznam her podle jednotlivých písmen.

Při příležitosti spuštění katalogu uvádíme i jinou novinku a sice „příbuzné hry“, které najdete u každé recenze. Jedná se o odkazy na hry, které mají něco společného s recenzovanou hrou a mohly by vás tedy také zajímat. Tyto odkazy najdete jak přímo pod každou recenzí, tak i v novém katalogu v detailu jednotlivých her.

Katalog recenzí deskových her

Svoje připomínky k novému katalogu pište do komentářů tohoto článku, rádi jej doladíme podle vašich představ a přání.

Nový katalog recenzí na DeskoveHry.com
Klady:
Zápory:
  1. Co se stalo? Kam zmizel suverénně nejhezčí portál s deskovými hrami, krásné dlouhé recenze plné podrobných fotografií a jedinečný žebříček her podle hodnocení redakce? Marně se snažím proklikat k nějakému zajímavému obsahu, nový vzhled stránek na mě působí hodně nepřehledně. Doufám, že se časem navrátí klady tohoto serveru…

    1. Ahoj Martine, díky za komentář. Bohužel starý design už nestačil našim požadavkům. Měl také spoustu odpůrců, takže jsme se pokusili o něco nového. S tím přichází také řada nových článků a častější aktualizace. A dokonce i rychlé zprávy.
      Věřím, že je to jen o zvyku. Samozřejmě žebříček her podle hodnocení redakce už brzy bude zpět. Jinak recenze jsou stejné jako předtím. Jaký zajímavý obsah ti tu chybí?
      Dušan

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Final Score

Prozkoumávejte dál
Recenze: Jižní Morava Otázky a odpovědi – co víte o vinařském cípu republiky?