Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Recenze hračky: Janod Dřevěné magnetické Vejce

Vejce. Tajemná šišatá věc opředená spoustou záhad, ale především obklopená fanoušky. Bude jen málo lidí, kteří by při otázce na nejlepší tři snídaně nezahrnuli do možností míchaná vejce. Tak jednu skořápku společně rozklepneme a budeme si hrát.

Umožní nám to hračka Vejce od společnosti Janod. Jedná se o zábavu, která vznikla ve Francii a ukrývá se v kartonovém pořadači, stejně jako klasická vejce. Dokonce jsou pečlivě omotané papírovým obalem z tvrdšího papíru, takže se nečekaně neotevírá. A celá tato hračka umí dokonce i česky, za což můžeme poděkovat oficiálnímu distributorovi značky Janod pro ČR a SR.

Uvnitř se nachází čtveřice vajec. Každé je trochu jiné a společně tvoří nezbytnou výbavu každé dětské dřevěné kuchyňky. Právě využití dřevěných materiálů je zárukou trvanlivosti, zdravotní nezávadnosti a současně také velmi zajímavého zpracování.

Děti při tom objeví, jak je možné vejce rozbít. Je tu příčný řez a poté podélný řez. Všechna vejce ale ve svém výchozím stavu drží pohromadě a čekají na to, než je někdo rozdělí. Ve většině případů (tři ze čtyř) jim v rozbití brání suché zipy na obou stranách.

Ale z jednoho vejce lze dokonce ukrojit plátek, který si pak dítě může dát třeba na toust nebo chleba – v rámci hry, samozřejmě. K tomu je tu ale ještě jedno další vejce a to je magnetické. Je tedy snazší ho nakrojit, ale přesto drží docela pěkně a pevně. Navíc má vyboulený žloutek, takže vypadá ještě reálněji.

Celkově je sada vajec dokonalou výbavou do každé kuchyně malého dítěte. Je do detailů krásně zpracované a bude ozdobou v každém hrnci nebo na každé pánvičce. Janod Vejce je parádní hračkou pro malé kuchtíky.

Prozkoumávejte dál
„Die Besten Boni 202