U časopisu Spielbox vyjde rozšíření ke hře 7 Wonders

Sedm divů je hra, kterou připravil k představení na loňském Essenu designér Antoine Bauza, autor oblíbených kooperativních Ghost Stories. Jedná se o převážně karetní hru, ke které dostanete pouze několik hracích desek k jejich vykládání.

Ovšem celou hru vás budou opět provázet skvělé ilustrace typické pro skvělého Miguela Coimbru (Cadwallon, Cyclades, Giants, Small World). Kouzlo této civilizační hry spočívá také v jejím krátké hrací době. V hodnocení na serveru BoardGameGeek se vyšplhala za půl roku až na současné 15. místo s hodnoceními od více než 4000 uživatelů.

U časopisu Spielbox, jehož nové číslo by mělo vyjít příští týden, bude opět exkluzivní příloha, kterou jinde neseženete. Po rozšíření Mor ke Carcassone a Vánočním stromečku k Zoolorettu se tentokrát dočkáte osmého divu Manneken Pis, který již byl dříve k sehnání na stánku Repos Production na výstavě v Essenu. Rozšíření bude obsahovat kartu osmého divu a také jeho hrací plán. V současnosti se toto rozšíření prodává za cenu deseti eur, což činí z koupě nového Spielboxu velmi výhodnou činnost.

Detailní informace o novém Spielboxu se dozvíte již brzy na našich stránkách v představení nového čísla. Podělíme se s vámi o nové dojmy co nejdříve poté, co se nám anglické vydání dostane do rukou.

U časopisu Spielbox vyjde rozšíření ke hře 7 Wonders
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Preview: Chaos and Alchemy – připravte se na alchymii