Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Wolf & Hound na Kickstarteru – zachraňte ovečky!

Ninja Star Games je společnost, která se snaží zařadit japonské hry do mezinárodního podvědomí, mezi její hry patří japonská karetka v níž se snažíte tvořit mocné politické frakce – The Majority: Complete Edition. Na Kickstarter přišla firma s další karetní záležitostí Wolf & Hound.

V této deskové hře se stanete pastýři a vaším úkolem bude ochránit nebohé ovečky před krvelačnými vlky. Wolf & Hound je určena pro 2 – 4 hráče, kdy v plném počtu se hraje v týmech po dvou hráčích. Vítězem se stává hráč či tým, jestliže jeden z protihráčů nemá na své pastvině ovečky či jich má více než soupeř v případě, že v dobíracím balíčku dojdou karty a hráči veškeré karty z ruky již zahráli.

wolf

Jak se Wolf & Hound hraje? Spoluhráči si sednou proti sobě a každý na svoji pastvinu umístí 3 ovečky a dostane 4 karty do ruky. Když je na řadě, zahraje hráč kartu, kterou pohne buď psem nebo vlkem na jednu z pastvin, což je určeno číslem zahrané karty a o tolik pastvin se buď pes nebo vlk pohne. Je-li na začátku tahu hráče na jeho pastvině vlk, ztratí 1 ovci, avšak je-li tam pes 1 zatoulanou ovci si vrátí zpět do ohrádky.

Čím vás hra může zaujmout? Wolf & Hound má jednoduchá pravidla, která se dají vysvětlit během chvíle a samotné hraní netrvá nijak dlouho. Hra má decentní grafiku, která vypadá roztomile a rozhodně neurazí. Co se týče herních možností je Wolf & Hound dle mého názoru povedenou strategickou záležitostí, v níž se toho dá dost vymyslet.

Za zabackování $24 získáte 1 kopii hry a za zaslání si připlatíte dalších $13. Celkem se v přepočtu jedná o nějakých 900 Kč, což není tak horentní suma. Na stránce projektu je možné přispět ještě vyšší částkou a obdržet hru například v dřevěné krabici. Zaujala vás kampaň? Není nic jednoduššího, než ji podpořit.

Kampaň končí 6. listopadu 2015

Projekt na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/636070410/wolf-and-hound

Prozkoumávejte dál
Mořští živočichové v abstraktní hře LATICE