Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Deskovky na Vánoce? Část 2: Kooperativní hry

Ještě před rokem byla nabídka her, ve kterých by mohli hráči spolupracovat, hodně omezená. Letos se s nimi ale prakticky roztrhl pytel

Kronika zločinu

Kronika zločinu je hrou, která nebude mít reklamu. Ona ji nepotřebuje. Její hratelnost a zážitek je reklamou sám o sobě. Pokud vám nevadí jednorázovost (pět scénářů), pak dostanete za své peníze řadu velmi intenzivních hodin naplněných detektivními zážitky. Ty jako by vypadly z vašich oblíbených knih nebo seriálů a právě to je podle nás ta nejlepší cesta k publiku. Kronika zločinu ví, jak zaujmout své publikum a umí to naprosto famózně!

http://www.deskovehry.com/recenze-kronika-zlocinu-cas-vyrazit-do-terenu/

Plyšová hlídka

Plyšová hlídka vlastně jako dobrodružná hra nemá žádné nedostatky, pouze věci, které mohou někomu vadit. Tahle novinka je totiž jedním velkým příběhem, který je plný čtení a zažívání, ale současně nenabízí možná až tolik hraní, kolik byste čekali. Celkově je tahle hra ale opravdovým zážitkem nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Hrát Plyšovou hlídku je totiž radost!

http://www.deskovehry.com/recenze-plysova-hlidka-neobycejne-dobrodruzstvi/

Gloomhaven

Velkolepá. Nezapomenutelná. Slova, která popisují Gloomhaven možná trochu zavání přeháněním. Ale ona to je pravda. Když ta hra je opravdu jednou z největších událostí na českém deskoherním trhu vůbec.

http://www.deskovehry.com/recenze-gloomhaven-nekoncici-dobrodruzstvi/

 

Kromě zmiňovaných tří stojí za zmínku třeba ještě:

Escape Room: Úniková hra 2 (pozor, neplést s levnější Únikovou hrou pro dva, která je výrazně jednodušší!)

 

Pandemic: Rychlé nasazení

 
Kompletní Vánoční poradna 2019:

Vánoční poradna 2019

Prozkoumávejte dál
Zapomenuté rodinné hry, díl I.