Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

504 her v jedné? Nemožné? Realita!

Jak již jsme informovali v rychlých zprávách, Stronghold Games chystají společně s renomovanými designérem společenských her Friedemannem Friesem, deskovou hru, díky niž si budete moci zahrát až 504 her, resp. jednu hru kterou je možné hrát různými způsoby. Deskova s příhodným názvem 504 bude přestavena v říjnu tohoto roku v německém Essenu.

pic2570512

504 vyniká revolučním konceptem v tvorbě her vůbec. Nabízí 504 odlišných her v jedné krabici a to díky 9 modulům, které je možné mezi s sebou kombinovat a tím pádem vytvořit jedinečný herní zážitek. Ve hře 504 hráči používají knihu s názvem „Book of 504 Worlds“ v kroužkové vazbě a vyberou si 3 moduly a tím vytvoří jedinečný svět.

Hra je zasazena do budoucnosti, kde vědci budují malé alternativní Země. Každá z těchto Zemí má svoje pravidla a zákonitosti, které jejich obyvatelé striktně dodržují. Můžete navštívit všechny z těchto 504 Zemí, objevit v čem jsou tak výjimečné a rozhodnout se, která z nich má nejvyspělejší civilizaci.

pic2570532

Zárukou kvality je rozhodně samotné jméno Friedemanna Friesse, který stojí za hrami jako je Vysoké napětí, či Fauna, kterou v létě v české verzi bude díky velkému zájmu dotisknuto MindOKem. Autor tuhle hru vyvíjel něco přes 3,5 roku a zda-li se snaha povedla se můžete dozvědět v druhé polovině roku.

Prozkoumávejte dál
TOP 10 – Hry pro všechny