Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

7th CONTINENT konečně na Kickstarteru

Koncem září byla spuštěna kickstarterová kampaň na deskovou hru, o které jsme již dříve psali (článek), 7th CONTINENT. Nebudu tedy dlouze popisovat jak se hra hraje, ostatně si tuto informaci můžete dohledat ve výše zmíněném odkazu. Jen pro připomenutí, jedná se o kooperativní hru od společnosti Serious Poulp v níž prozkoumáváte 7. kontinent, vaším cílem je zlomit kletbu a při své pouti nezahynout.

Jen během pár minut po svém spuštění byla hra kompletně zafinancována, částka cílovou hranici překonala mnohonásobně a stále se navyšuje. Co je na této hře, resp. na kampani tak zajímavého? Krom toho, že každý přispěvatel získá základní hru, tak při určité výši zabackování obdrží exkluzivní figurky objevitelů a ohňů nebo dokonce tři rozšíření.

kontinent

Jelikož přispěvatelé otevřeli spoustu odměn, vypadá to, že do hry je záhodno investovat. Nejnižší příspěvek začíná na € 59, cena zaslání hry není ještě známa, ale do zemí EU by se měl pohybovat v rozmezí € 18 – 23 . Proto je na každém z vás, abyste zvážili, zda se Vám do hry vyplatí investovat. 7th CONTINENT rozhodně vypadá na zajímavý projekt!

Konec kampaně je plánovaný na 27. října 2015.

Projekt na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/1926712971/the-7th-continent-explore-survive-you-are-the-hero

Prozkoumávejte dál
REXhry představují Blood Rage v češtině a prosí o pomoc