Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Novinka: A další nášup od BlackFire

Rumble in the House

Ten dům je příliš malý, všichni se sem nevejdou, dvanáct lidí je příliš mnoho! Pondělí je tady a dnes nás bude už jen jedenáct!

Jde o jednoduchou rodinnou blafovaví hru. Na začátku se sestaví z 12 místností plán domu a do každé se umístí jedna postavička. Hráči si pak tajně vylosují 2, které se snaží udržet ve hře. Ve svém tahu můžete pohnout libovolnou postavou nebo vyvolat souboj s nějakou postavu vyhodit z domu. A snažíte se, aby ta vaše zůstala doma poslední.

Rumble in the House

Steam Park

V městečku Roboburg se koná pravidelná slavnost, na kterou se všichni její obyvatelé moc těší. Jde o událost trvající celých šest
dní. Je to proto, že roboti z Roboburgu celý rok dřou v smradlavé továrně a tohle je jejich příležitost pořádně se pobavit!
K tomu využijí každé koruny, kterou poctivě získali za cenu oleje prýštícího z jejich pracujících konstrukcí. Do Roboburgu je
při této příležitosti přivezeno spousta atrakcí a jejich vlastníci si v duchu celé slavnosti chtějí pořádně namastit kapsy!

A vy jste ten, kdo na tom vydělá – majitel pouťových atrakcí, který chcete postavit ty nejlepší a největší atrakce a přilákat co nejvíce zákazníků. Ale pozor, v Roboburgu jsou velmi citliví na znečišťování životního prostředí, takže pokud vaše atrakce budou špinavé a všechno kolem zaneřádí, nikdo k vám nepůjde.

Hra je velmi pěkně grafiky provedena, jednotlivé atrakce jsou z sestaveny z kartonu do 3D staveb, takže vám park vyroste přímo před očima.

Tuto hru už jsme zkoušeli a moc se nám líbila: Steam Park – recenze. Její vydání v češtině nám tedy dělá velkou radost.

Steam Park

Steam ParkSteam ParkSteam Park

Co-Mix

Co-Mix je, jak už napovídá název, hra ve které vypravíte příběh pomocí komiksu. Hráči mají sadu karet, kde každá karta představuje jedeno okénko komiksu. Z karet v ruce se snažíte vytvořit jednu stránku komiksu na předem dané téma.
Hra Co-Mix rozvijí fantazii a kreativitu hráčů, hráči se vžívají do kůže autora komiksového scénáře.

Co-Mix

Co-Mix

Co-Mix

Munchkin Zombies

Oblíbili jste si hru Munchkin? Kromě rozšíření (právě se chystá 4. a 5. rozšíření), vyjde jedna z mnoha tématických variant. A v BlackFire se rozhodli pro verzi se zombíky. Hra je na stejném principu jako základní Munchkin, jen více šílenější. Hráči v roli zombíků útočí na lidi, snaží se dostat k jejím mozkům a zároveň likvidovat odpadlické zombie.

Munchkin Zombies

Ovocný salát

Ovocný salát je rodinná hra, postřehová a stejně jako oblíbená hra Dobble je balená v kulaté kovové krabičce.

Ovocný salát

Zdroj obrázků: Stránky firmy Cranio Creations, facebookok firmy BlackFire, stránky firmy EDGE, stránky firmy Flatlined Games.

Novinka: A další nášup od BlackFire
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Carcassonne Mini – malé krabičky, velké zážitky – část první