Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Chcete deskové hry pro svůj herní klub? Řekněte to Mindoku!

Firma Mindok připravila na jarní sezónu úrodu deskových her pro zájemce z celé České i Slovenské republiky. Pokud totiž provozujete nějaký herní klub a máte zájem o dlouhodobé bezplatné zapůjčení sady deskových her, pak je tato zpráva jako stvořená pro vás.

Můžete být začínajícím klubem nebo klidně již dlouho existujícím, na tom nezáleží. Přesto musíte splňovat hned několik důležitých podmínek. Především musí být váš klub otevřený alespoň jeden den široké veřejnosti. Samozřejmostí je propagace klubu v okolí a snaha o získání nových hráčů. Měli byste mít v klubu vždy někoho, kdo naučí nováčky a příchozí pravidla her a bude se jim věnovat. Nutností je také pořádání nějaké zvláštní samostatné akce, kterou klub organizuje ve svojí režii (turnaj, a podobně). A na závěr to nejdůležitější – zástupci herního klubu musí být ochotní propagovat hry MINDOK a doporučovat je veřejnosti.

Pokud tyto podmínky splňujete, můžete se přihlásit na e-mailovou adresu kluby@mindok.cz. Do textu e-mailu uveďte kontakt (především telefon a adresa pro zaslání her) a také podrobnosti o fungování vašeho klubu. Z přihlášených zájemců pak zástupci společnosti Mindok vyberou zhruba 50 zájemců, kterým sadu her poskytnou. A na jaké hry se vlastně můžete těšit? Každá sada bude určitě obsahovat minimálně tyto hry:

– SMART: Safari nebo SMART: Na ledové kře nebo SMART: Anti virus
– Černé historky 4
– Bílé historky
Dračí srdce
– Time’s Up! + rozšíření junior
– Vikingové
Ligretto
– Heckmeck z žížalek
– Šiki Miki

Chcete deskové hry pro svůj herní klub? Řekněte to Mindoku!
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Novinka: Essen 2014 – přehled her v mobilu