Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Desková hra dětskýma očima 8: Tik Tak Bum

Deskové hry pro děti obvykle musí svoje cílové publikum na první pohled něčím zaujmout. Většinou to bývají figurky, grafika hracího plánu a nebo třeba téma, které zpracovává (jako například oblíbená pohádka).

Některé pak jsou výjimkou a ke svému fungování si vypůjčí i nějakou speciální věc, která děti zaujme na první pohled a může to být již zmiňovaný zvoneček, obvyklejší přesýpací hodiny, štěrchající kostičky (Pexeso pro uši), ale třeba také tikající bomba! A právě na dojmy z Tik Tak Bum jsme se dnes zeptali našeho dětského recenzenta. Více se o ní můžete dozvědět také v naší velké recenzi Tik Tak Bum.

Co se mi na hře nejvíc líbí

Na Tik tak bum se mi nejvic líbí to, jak tiká ta bomba a nikdy nevíte, kdy vybuchne.

Co se mi na hře nelíbí

Že to někdy padne na mě 🙁

Jak se mi líbí grafika.

Karty mají hezky udělané, jinak se mi zpracování moc líbí.

Jak rychle jsem se naučil pravidla a jak jsou složitá

Pravidla jsou podobně jednoduchá jako u hry Hobiti, jinak jsem se je naučil během pěti minut.

Co mě na hře nejvíc baví

Že je větší pravděpodobnost, že vyhrajete.

Budu hru hrát znova a proč?

Ano, budu hrát hru znova, protože mě baví a s bombou je legrace.

Jak to vidí děti podle nás

Děti samozřejmě na hře zaujme nejvíce bomba, která tiká a po náhodném časovém intervalu také vybuchne. Hráči si ji předávají dál a děti se učí rychle reagovat a vymýšlet slova. Občas mají tendenci vytvářet neexistující tvary nebo opakovat již použitá slova.

Tik Tak Bum je skvělá zábava a ohromná legrace nejen pro děti, ale i pro dospělé. Prověří nejen vaši slovní zásobu, ale také vytrénuje paměť a rychlé reakce, když si budete muset vybavit, která slova už zazněla. A slyšet tikající bombu, to je takový malý adrenalinový zážitek, obzvlášť pro děti.

Desková hra dětskýma očima 8: Tik Tak Bum
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: HABA Mňam-mňam Brumík – lžička a bryndák