Chcete číst recenze dřív než ostatní? Chcete exkluzivní obsah? Sledujte nás na Hero Hero!

DeskoveHry.com konečně plně funkční

Po problémech s hostingem a nemožností nahrávat na server nové soubory jsme konečně od 10. března plně funkční, děkujeme vám všem za trpělivost a doufáme, že se vám odvděčíme tím nejlepším způsobem – novými zajímavými články o deskových hrách.

Protože bude v následujících dnech probíhat také přesun našeho webu na nový hosting, můžete zaznamenat občasné výpadky, které by měly být ale pouze poslem dobrých zpráv. A to takových, že DeskoveHry.com je konečně zase tu a v plné síle.

Ke všem článkům od začátku února 2010 jsme dodali také nové fotky, které už se nevešly do recenze. Můžete se tak podívat na nové fotky u recenzí her:

Mecanisburgo
Pokusy a rošťárny pro kluky a holky
Slepá bába
Avatar Rocard
Ticket to Ride: Europe
Minotaurus Lego
Cirkis
Smart Games: Na ledové kře
Pyramidy a vlajky
Jantaris
Bez hranic
Regatta
Jambo
Kuželky se zvířaty
Dlouhý, Široký a Bystrozraký

I nadále bude naší prioritou poskytovat články o všech druzích deskových her od těch pokročilých až po ty pro malé hráče – děti. Navíc se budeme snažit, abyste na našich stránkách našli také co nejvíce zajímavých informací, které se jinde v češtině nedozvíte.

Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení našich stránek, budeme rádi, pokud se o ně s námi podělíte v komentářích nebo mailem.

DeskoveHry.com konečně plně funkční
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Munchkin Deluxe Harry Potter – brýlatý čaroděj bojuje o úrovně