Nevíte, co koupit na Vánoce? Podívejte se do naší poradny!

Epická karetka Gloom of Kilforth: A Fantasy Quest na Kickstarteru

Ke kampani na Kickstarteru se dopracovala karetní záležitost, jenž byla ve vývoji více jak 8 let od designera Tristana Halla. Gloom of Kilforth: A Fantasy Quest je RPG fantasy hra s nádech gotiky určena pro 1 – 4 hrdiny s herní dobou odvíjející se dle počtu hračů, počítá se cca s 50 minutami na hráče.
glom
Hráči vysílají své hrdiny na cestu temným světem plným magie a nebezpečí. Hrdinové mohou navštěvovat podivuhodná místa, budou se střetávat s mocnými a nebezpečnými nepřáteli a jako odměnou jim je nalezení prastarých artefaktů a mystických kouzel.

Fantasy Quest lze hrát buď kooperativně, kompetitivně či v solo režimu. Hlavním herním principem jsou Saga Chapters, které reprezentují vyprávění příběhu a provádějí hrdiny k cestě za slávou a bohatstvím. Druhou mechanikou jsou balíčky Night card decks, v nichž jsou různé události, jenž mohou mít vliv na postavy ve hře.

gloom

K zafinancování je třeba celkem £ 48 200 a kampaň je téměř v polovině. Je zřejmé, že hra má nakročeno k úspěšnému konci. V případě zdárného zafinancování je možnost otevřít spoust dalších cílů, mezi nimiž nechybí další hrdinové či kvalitněji zpracované komponenty.

deskové hry - TLAMA games

Hru můžete získat za investici £ 48 včetně dopravy. Fantasy Quest má být k dispozici v listopadu 2016.

Konec projektu je plánovaný na 27. září 2015.

Kampaň na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/tristanhall/gloom-of-kilforth-a-fantasy-quest-game-1-4-heroes 

Prozkoumávejte dál
Od videoher k deskovkám