Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Novinka: Další dvě novinky v češtině od BlackFire

Mascarade

je party hra pro 2 -13 osob. Jde o blafovací hru, ve které se hráči vydávají za různé postavy, které jsou představovány kartami. Tyto karty jsou tajné a všichni se snaží zapamatovat, co kdo právě je. Ve svém tahu můžete využít vlastnost své postavy ale taky blafovat a využít vlastnost jiné postavy ve hře. Pokud Vám to tedy projde. Kdykoliv Vás může někdo osočit ze lži. A karty si můžete měnit (ale přitom se na ně nedívata), takže ze chvíli už nemusíte vědět ani co jste vy sám. Naštěstí se občas můžete podívat.

Řetěz dvorních intrik se zaplétá … a vyhrává ten, kdo první získá 13 zlaťáků. Ale pozor, aby jste nezbankrotovali.

Mascarade

Šerif z Nottinghamu

Princ John přichází do Nottinghamu! To bude sláva. A všichni obchodníci v tom vidí příležitost, jak během této slavnosti vydělat. Nicméně, nejprve musí dostat své zboží přes městské brány, kde hlídá obávaný šerifa z Nottinghamu. Nezapomínejte, že šerif má oči všude a nos na lháře a podvodníky, a pokud je chytí, jejich zboží zabaví pro sebe!

Šerif z Nottinghamu

Hra je určena pro 3-5 hráčů. Hráči se zhostí role obchodníků a jeden z nich se stane šerifem. Role šerifa se v každém kole mění. Hráči hlásí zboží (v rozsahu jak uznají za vhodné), které přinášejí do města a které je tajně uložené v jejich pytlích. Šerif určuje, kdo se dostane i se svým zbožím do města a kdo vypadá podezřele a je nutné jej podrobit důkladné prohlídce.

A co takhle se domluvit se šerifem, aby se raději zaměřil na jiného, určitě mnohem nepoctivějšího obchodníka? A vy mu zatím proklouznete bránou.

Pašujte své zboží, vyjednávejte nabídky a mějte se na pozoru před šerifem z Nottinghamu!

Šerif z Nottinghamu - obchodníci

Šerif z Nottinghamu - šerif

Videonávod v angličtině

Zdoroj: Stránky BlackFire na FB, stránky firmy Arcane wonders, stránky firmy Repos Production.

Novinka: Další dvě novinky v češtině od BlackFire
Klady:
Zápory:
Prozkoumávejte dál
Recenze: Fotosyntéza – když Slunce svítí