Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Recenze hračky: Janod Dřevěný stojan s cukrovinkami – výloha pro mlsouny

Kdykoliv přijdete do nějaké cukrárny, je tam připraveno hned několik skleněných výloh. Jejich úkol není nijak překvapivý – vzbudit ve vás chuť na něco sladkého. Nejlépe jeden kus od všeho. A když už se mlsounům sbíhají sliny, těžko se odolává.

Ale proč nějakou dobrotu nepřinést přímo k nim. Na stůl nebo do kuchyňky, to je přesně místo, kam patří dřevěná výloha, kterou připravila značka Janod a najdete ji v obchodě jako Dřevěný stojan s cukrovinkami. Jedná se o sladkou dřevěnou hračku, která se k nám dostává díky nabídce oficiálního distributora Janod pro ČR a SR.

Větší krabice v sobě ukrývá všechny dřevěné komponenty, které jsou potřeba k sestavení samotné výlohy. Ta je na vyvýšených nohách a zepředu chrání laskominy průhledná zástěna. Do výlohy se totiž přistupuje díky oboustranným šoupacím dvířkám zezadu.

Nejdříve je ale třeba, aby děti vše ve spolupráci s rodiči zkompletovali. Je k tomu naprosto nezbytný šroubovák, díky kterému se všechny části pěkně spojí. Hračka při tom není vhodná k tomu, abyste ji rozebírali a skládali opakovaně.

Kromě samotného stojánku tu ale nesmí chybět hlavně vybavení, aby děti měly čím naplnit zmiňovanou vitrínu. Jsou tu oplatky, dortíky, ale nesmí chybět ani voňavé rohlíčky nebo makronky. Dokonce i oplatky na podtácku. To všechno tvoří skvělou sadu, kterou lze nabízet, prodávat, ochutnávat, prostě cokoliv, co dětská fantazie povolí.

Jednotlivé pochutiny jsou všechny vyrobeny z pevného a masivního dřeva.  Kromě tohoto ekologického materiálu jsou některé sladkosti vybaveny také filcovými kousky, aby byl jejich vzhled pěkně dotvořen.

Hračka v dětech vzbuzuje radost, ať už ji postaví do své kuchyňky nebo ji budou mít součástí nějaké prodejny. A je jedno, jestli jde o kluka nebo holku, protože sladkosti mají rádi jednoduše všichni. Takže je dobré, že je mohou nabídnout a hrát si na jejich výrobu i prodej. Děti si tak vydrží s vitrínou hrát opravdu dlouho a přináší skvělou zábavu.

Zpracování je výborné. Stojan je opravdu masivní a pevný, pojezdová dvířka fungují výborně a vitrína je průhledná a nabízí nerušený pohled na to, co děti umístí dovnitř. Plocha na vitríně nabízí tak akorát prostoru, aby se tam všechny sladkosti vešly.

Dřevěný stojan s cukrovinkami je moc pěkná dřevěná hračka, která poskytuje dětem prostor pro jejich představivost. Jako mávnutím kouzelného proutku se přenesou do místa plného sladkostí a cukrárna se najednou ocitne u vás doma. Jen dřevo asi nebudete oblizovat, ale i kdyby ano, můžete být v klidu. Celý obsah krabice je opravdu kvalitní.

Facebook: @JanodCeskoSlovensko
Instagram: @janod_cesko_slovensko
YouTube: @PLAYATELIER

Prozkoumávejte dál
Recenze: Catan Duel – místo na ostrově pouze pro dva