Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Recenze hračky: Janod Lovci krevet

Lov krevet není tak docela rybaření. Vše, co potřebujete, je dobrá a pevná síťka a k tomu také vhodné kleště, kterými tyhle vodní stvoření dokážete opatrně přemístit z vody a udělat z nich svůj vlastní úlovek.

A tak zve děti právě na toto povolání hračka Lovci krevet od značky Janod. Umožní jim stát se takovým chytačem a to pěkně v klidu ve vaně. Děti si tohle všechno krásně potrénují zásluhou oficiálního distributora značky Janod pro ČR a SR.

Všechny ty krevety se ukrývají v docela malé krabičce. Na jejím víku vidíme bublinky, ale uvnitř jsou mnohem důležitější komponenty. Především to jsou samozřejmě samotné krevety, které bude třeba lovit. Jsou měkké, docela velké a připravené ke kontaktu s vodou.

Ještě než ale začnou děti lovit, budou muset nejdříve k vaně s pomocí přísavek připevnit velkou síťku s oranžovým plastovým kruhem. Právě sem budou pak vkládat všechny své úlovky. Nejdříve je ale musí vzít a rozhodit kamkoliv do vody, kde si budou krevety pěkně v klidu plavat.

Potom dítě vezme do ruky lovecké kleště, a právě s jejich pomocí se bude snažit jednotlivé exempláře vylovit a přemístit z vody do síťky. Hračka tak jasně trénuje šikovnost prstů a odhad při nabírání nových úlovků. Samotné krevety se pěkně chytají a drží, jsou totiž měkké a výborné na manipulaci.

Jedná se samozřejmě o hračku pro jednoho zájemce, nelze moc soupeřit v počtu ulovených krevet ani jinak měřit síly. Děti si prostě budou hrát samy, ale to rozhodně není nijak na škodu. Lovení krevet je zábava. A to už od dvou let věku, kdy děti přesně tuto motoriku trénovat potřebují. 

Facebook: @JanodCeskoSlovensko

Instagram: @janod_cesko_slovensko

YouTube: @PLAYATELIER

Prozkoumávejte dál
Recenze: Smoothie – z karet umixovaná dobrota na pití