Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Zapomenuté dětské hry, díl II.

Je čas na druhý díl našeho seriálu, který se vám snaží připomenout starší hry pro děti. To, že jsou starší přece neznamená, že jsou horší!

Cuboro Tricky Ways Fasal, od 6 let
Mysleli jste si, že skvělý Gravitrax (recenze) je jediným počinem tohoto druhu? Samozřejmě ne, ale Cuboro Tricky Ways na to jde trochu jinak. Na rozdíl od Gravitraxu je to totiž opravdu hra pro dva až čtyři hráče a ne pouze stavebnice!
http://www.deskovehry.com/recenze-cuboro-tricky-ways-fasal-drevo-neni-vsechno/

 

Dračí poklad (Piatnik), od 4 let
Někdy je skvělé, že děti nemusí soupeřit, ale mohou spolupracovat! Jednou z poměrně nenápadných her tohoto typu je hra Dračí poklad od firmy Piatnik.
http://www.deskovehry.com/recenze-draci-poklad-a-cesta-k-nemu/

 

Bonbóny (Beleduc), od 4 let
Pokud preferujete akční hry s kvalitním zpracováním, pak vás určitě potěší dřevěná povaha Bonbónů. Jedná se sice o jednoduchou hru, ale o to více potěší její barevné a masivní zpracování.
http://www.deskovehry.com/recenze-bonbony-sladka-manie/

 

Ohne Haufen dumm gelaufen (Moses), od 6 let
U nás zcela neznámá hra, která v Německu baví děti už pět let.
Velbloudi umí pobavit hráče všech věkových kategorií. Všem bez rozdílu se budou líbit parádní ilustrace, ale neméně skvělou zprávou je také bláznivé tempo, které vám nedá na chvilku vydechnout. A přesto tohle šílené listování kartami někomu nemusí sednout. Milovníci klidného hraní určitě tuto hru neocení. Pro všechny ostatní ale představuje Ohne Haufen, dumm gelaufen cenného společníka.
http://www.deskovehry.com/recenze-ohne-haufen-dumm-gelaufen-velbloudi-karavany-na-cestach/

 

Spočítáš (Corfix)
Spočítáš je matematickou hrou, která umí dát malým hráčům podněty ke zlepšování jejich počtářských schopností. Je současně ale i zábavnou hrou o rychlosti, která pobaví a potěší svými roztomilými ilustracemi. Spočítáš je příjemnou dětskou hrou už od šesti let.
http://www.deskovehry.com/recenze-spocitas-je-vombati-tajemstvi-v-krabici/

 

A to je pro dnešek všechno. Předchozí díly:

Díl 1: http://www.deskovehry.com/zapomenute-detske-stolni-hry

Prozkoumávejte dál
Recenze: Stavebnice Gravitrax – hon na kuličku