Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Recenze hračky: Janod Moje magnetická zahrádka

Je jaro. Všechno kvete. Ve vzduchu je naděje, že nás brzy některé rostliny podarují svými plody. Pokaždé se máme na co těšit. A zahrádka je těch možností plná, vše se krásně rozprostře na prostoru celého léta, takže sotva posbíráme borůvce, už nám dozrávají rajčata, přidají se jablíčka a všechna ta radost skončí třeba u dýní.

Zahrádka, její plody a obyvatelé jsou základní náplní magnetické hračky, kterou si pro nás připravila francouzská značka Janod. Velkou tabuli, která se jmenuje Moje magnetická zahrádka pak k nám přiváží oficiální distributor značky Janod pro ČR a SR.

Celá tabule je obalená do folie, aby se jednotlivé magnetky nerozkutálely. Jakmile ale ochranu odstraníte, čeká na vás a hlavně na děti neuvěřitelných sedmdesát magnetek s plody, nářadím, ale i s obyvateli zahrady. Vlastně je jich tolik, že desku zvládnou prakticky celou vyplnit, obarvit a oživit krásnými tvary.

Samotná herní plocha představuje zahrádku a má rozměr 42 x 30 centimetrů, což je více než dost na pořádné hraní. Všechny komponenty mají své místo – jsou zde keříky, kopce, stromy, obloha i tráva. A všechno dohromady vypadá skvěle. Grafika je na opravdu vysoké úrovni. Magnetky drží pevně na svém místě.

Jednotlivé komponenty přímo vybízí děti, aby si s nimi hrály. V tu chvíli samozřejmě začnou prověřovat nejen jejich slovní zásobu a schopnost rozpoznávání barev, ale také šikovnost při manipulaci s nimi.

Desku a její obsah jde buď položit a hrát si s ní na stole. Mnohem lákavější je ale možnost využít připevněný provázek a svoji zahrádku si pověsit na zeď do pokojíku. Tím se stane nejen hračkou, ale také součástí výzdoby a dětem ještě více přiroste k srdci.

Moje magnetická zahrádka od značky Janod je fantasticky zpracovaná magnetická zábava, která nabízí obrovskou záplavu ovoce a zeleniny, které čekají na pojmenování a umístění. Děti se do hračky zamilují na první pohled a budou si s ní hrát mnoho hodin a dní.

Facebook: @JanodCeskoSlovensko

Instagram: @janod_cesko_slovensko

YouTube: @PLAYATELIER

Prozkoumávejte dál
Recenze: Gold am Orinoko – zlatý poklad za řekou