Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

IMMORTAL – souboj titánů na Kickstarteru

Tabletop Games přináší na Kickstarteru jednu novinku za druhou, po Civicus Dice Game se tentokrát přeneseme do kůže bohů a na vlastní pěst si můžeme vyzkoušet jaké to je, být nesmrtelný. Kampaň na strategickou záležitost s mytologickým tématem, IMMORTAL právě teď běží na Kickstarteru.

IMMORTAL je jazykově nezávislá strategická karetní hra o boji mezi mytologickými bytostmi určena pro 2 – 4 hráče. Každý z hráčů hraje za jiný božský pantheon, které se liší způsobem hraní a speciálními schopnostmi. Hlavní myšlenkou hry je udržet se na modulárním herním plánu důmyslným umisťováním vlastních karet a zároveň soupeři či protihráčům karty z těchto polí likvidovat. Kdo udrží na bojiště více svých karet, zvítězil.

a2acf3fb7ae2cfe203a320974a4ef39c_original

Ve hře najdete 72 unikátních karet, patřících do čtyřech pantheonů – Severský, Řecký, Japonský a božstva původních Američanů. Dále je součástí 8 oboustranných modulárních desek, pro složení vlastního bojiště a 160 žetonů a značkovačů vlivu, postihu či kontroly. Nechybí referenční kartička s popisem všech pantheonů pro každého z hráčů.

A jak to tak bývá Tabletop Games lákají podporovatele na promo karty a Art booky, které můžete získat jedině zafinancováním této kampaně. A při dosažení určitých částech lze dosáhnout na další odměny, jako jsou dva nové pantheony – egyptský a keltský.

9f5136c04806b354a9abfe3801f8e36b_original

Samozřejmě můžete přispět jakoukoliv částkou, ale hru získáte zafinancováním 40 $, pokud však máte zájem o promo karty musíte si 9 $ připlatit. Dopravné do České republiky získáte za zvýhodněných podmínek a to za 23 $. Více informací naleznete na stránce kampaně.

Konec projektu je plánovaný na 28. července 2015.

Kampaň na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/game-o-gami/immortal-mythology-board-game

Prozkoumávejte dál
1xbet En Perú Casa De Apuestas Y Bono De S 370 Marzo 2022