Líbí se Vám naše práce? Chcete nás podpořit? Chcete s námi soutěžit o hry? Podpořte nás na Hero Hero a získejte exkluzivní obsah!

Jaké deskové hry na Vánoce pro děti od 3 do 5 let v roce 2021

V roce 2021 se objevila na trhu spousta her pro děti i dospělé. Jaké hry bychom Vám doporučili, pokud máte doma ty úplně nejmenší hráče?

Karuba Junior (HABA) – recenze, pro 1-4 hráče, od 4 let, KOUPIT

Karuba Junior je dětská hra, ve které se budou muset společně postarat o úspěch svého týmu. Dobrodružství na vzdáleném ostrově znamená šanci najít poklady. Jenže za zády mají hladové piráty, kteří se posouvají kupředu a hrozí, že jim cenné truhlice vyfouknou. Děti potřebují pořádnou dávku štěstí, aby ve hře Karuba Junior uspěly. A i při tom je to zábava, protože se bavíme o dětech předškolních.

Čaroděj Modromír (Čaroděj Modromír) – recenze, pro 1-10 hráčů, od 3 let, KOUPIT

Čaroděj Modromír je karetní úkolová hra pro rodiče a dítě. V balíčku karet se ukrývají výlety po okolí, a především spousta kouzlení. Děti budou z nových a nových karet objevujících se postupně naprosto nadšené. Čaroděj Modromír je jedinečným počinem, který patří do sbírky každého malého kouzelníka.

Dragomino (MindOK) – recenze, pro 2-4 hráčů, od 4 let, KOUPIT

Dragomino je hra, ve které děti budou prozkoumávat krajinu plnou draků. Jedná se o nádhernou dominovou hru, kde po spojení stejných krajin mohou sledovat, jak se draci líhnou ze svých skořápek. Jednoduše taktická hra přináší fantazii i zábavu, ale při tom netrvá nijak přehnaně dlouho, takže nadchne i ty nejmenší hráče. Dragomino je jednou z nejlepších dětských her vůbec na trhu, tak na co ještě čekáte?

Popelka (Granna / Pygmalino) – recenze, pro 1-4 hráče, od 4 let, KOUPIT

Popelka je pro děti nejen svým tématem, ale také jednoduchým principem zaručenou dobrou zábavou. Obyčejné pexeso ale znamená snahu o to být lepší. Tentokrát hráče čeká změna, protože všichni účastníci mohou spolupracovat. Popelka je tedy u dětí zaručeným hitem, jehož koupě nebudete litovat.

Kulišák (MindOK) – recenze, pro 1-4 hráče, od 4-5 let, KOUPIT

Kulišák je radostí ze hry na detektivy pro všechny malé zájemce. Jako dětská hra funguje výborně a nabízí solidní variabilitu jednotlivých tahů. Netrvá to celé ani nijak dlouho, takže děti o partii nestihnou ztratit zájem. Navíc v ní všichni spolupracují. Pokud začnou vyhrávat příliš často, je možné snadno zvýšit obtížnost. Pokud si tuto hru koupíte pro svoje potomky, pak není Kulišákovi co vytknout.

Tipy na starší hry:

HraPočet hráčůVěkRecenzeKoupit
Věž čarodějnic (MindOK)2-44+naše recenzeKOUPIT
Mlsné myšky (MindOK)2-44+naše recenze
Barevný vláček (Color ChooChoo) (HABA)2-43+naše recenzeKOUPIT

Všechny díly poradny:

1. díl – Hry pro děti od 3 do 5 let

2. díl – Hry pro děti ve věku 5 let

3. díl – Hry pro děti od 6 let

4. díl – Hry pro děti od 7 let

5. díl – Hry pro děti od 8 let

6. díl – Rodinné hry

7. díl – Strategické hry

8. díl – Hry pro dva

9. díl – Party hry

Prozkoumávejte dál
Deskovky na Vánoce? Část 15: Horrorové hry